Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Kłopoty z Perfect Helena Duggan
Promocja -30%

Kłopoty z Perfect Helena Duggan

9,11 zł
13,02 zł(Zniżka 30%)
brutto / szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki:
Produkt niedostępny
Produkt niedostępny
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
Znalazłeś ten sam produkt u konkurencji w lepszej cenie? Napisz do nas!

Prosimy o uważne czytanie opisów oraz obejrzenie zdjęć produktu przed zakupem.

Egzemplarz z drobnymi defektami wizualnymi

Po ujawnieniu tajemnic, które kryły się w przerażająco idealnym miasteczku Perfect, Violet i reszta mieszkańców cieszą się odzyskaną wolnością po szaleńczych rządach nikczemnych braci Archerów. Ale czy naprawdę już nigdy nie zobaczą Edwarda Archera? Dlaczego Boy zachowuje się dziwnie? I kto kieruje przerażającą armią zombie? Kolejna niesamowita, niezapomniana przygoda, która przyprawi was o gęsią skórkę. Idealna dla fanów Roalda Dahla, Neila Gaimana i Tima Burtona.

Waga produktu z opakowaniem jednostkowym
0.355
Wysokość produktu
20
Szerokość produktu
13
Numer wydania
1
Autor
Helena Duggan
Liczba stron
384
Wydawnictwo
Zielona Sowa
Tytuł
Kłopoty z Perfect
ISBN
9788381541626
Rok wydania
2019
Okładka
miękka
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zaufane Opinie IdoSell
4.76 / 5.00 1168 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-10
Super
2024-06-05
Wszystko w jak najlepszym porządku :)
pixel